€8,80 euro/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pomidorów bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Fürstenwalde
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie

Oferta pracy w Niemczech dla pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z okolic Fürstenwalde od zaraz przy zbiorach pomidorów uprawianych w szklarni. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Fürstenwalde
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sezonowapomidory01/11/15

Zadania:
– zbieranie dojrzałych pomidorów i układanie ich w skrzynkach
– pielęgnowanie warzyw
– sortowanie i pakowanie zbiorów
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne umożliwiające przenoszenie ciężkich skrzynek
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– wytrzymałość organizmu
– wyjazd od zaraz
– odpowiedzialne podejście do zadań
– szybkość, zwinność
– dostosowanie się do panujących warunków

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– stanowisko na 4 tygodnie
– darmowe zakwaterowanie
– zatrudnienie na pełny etat
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– dobre warunki mieszkaniowe
– umowę niemiecką
– szkolenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wysłać zgłoszenie na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: sezonowapomidory01/11/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-pomidorow-w-szklarni-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 236562fa06083033

5 komentarzy na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach pomidorów bez języka od zaraz”

  1. piotrkloka na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt jest nas dwoje i posiadamy samochód 605104609 lub piotrkloka73@wp.pl

  2. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. Weronnika123 na @

    Witam. Cztery 18-letnie pracowite osoby są zainteresowane ofertą pracy. Możemy zacząć już od czerwca 2016 r. Proszę o szybką odpowiedź na e-mail: weronika.trochonowicz@onet.pl

  5. artur_prorok na @

    Wiam, w związku z ogłoszeniem, próbowałem wysłać do Państwa maila z aplikacją, jednak dostaje zwrot z informacją, o błędnym mailu podanym w ogłoszeniu. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani wyjazdem od zaraz, proszę o odpowiedź na e-mail: artur_prorok1@o2.pl