€7,40 euro/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Fellbach
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2016

Zatrudnienie w Fellbach dla pracowników sezonowych przy zbiorach warzyw – szparagów. Praca w Niemczech na rok 2016 bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Fellbach
Wynagrodzenie: 7,40 euro/h brutto, stawki akordowe
Start: od marca 2016
Liczba pracowników: 100

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane są na polu i polegają na zbieraniu szparagów z kopców ziemnych.

Wymagania:
– zdolność do pracy fizycznej
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– należy sprawnie wykonywać zadania
– wyrobienie norm dziennych
– kandydaci z doświadczeniem będą mile widziani
– zaplanowanie wyjazdu na marzec w roku 2016
– osoba w pełni zdrowa

Oferujemy:
– dzień wolny w tygodniu
– pracę po 8 godzin każdego dnia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie płatne dziennie 5 euro
– dostęp do aneksu kuchennego, toalety oraz pryszniców
– na miejscu zapewniamy obiad w cenie 5 euro

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesłać na maila: info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-od-marca-2016-fellbach-przy-zbiorach-szparagow/

ID ogłoszenia: 345643df9eb5a13

3 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka 2016”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. batinka10 na @

    Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Mamy 23 i 24 lata. Jesteśmy osobami bardzo ambitnymi bez nałogów, mamy doświadczenie w pracy fizycznej przy zbiorach. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Prosimy o kontakt.
    Kontakt:
    e-mail: batinka10@o2.pl
    tel.: 507 580 063

  3. Marlenaaa na @

    Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Młodzi z doswiadczeniem pracy przy zbiorach.
    kom. 726054190
    e-mail: kiri10@wp.pl