€na akord

Sezonowa praca w Niemczech w leśnictwie przy ścinaniu drzewek Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Erfurt
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech przy ścinaniu drzewek. Oferta z Erfurtu w leśnictwie dla pracowników sezonowych z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Zadania to ścinanie drzewek z lasu oraz prowadzenie prac porządkowym w leśniczówce. Są to prace związane z dużym wysiłkiem fizycznym dlatego preferujemy zgłoszenia od mężczyzn.

Wymagania:
– bardzo dobra wytrzymałość fizyczna
– wysoka sprawność ciała
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku jest konieczne
– prawo jazdy na samochód osobowy natomiast kat. T mile widziana
– natychmiastowy wyjazd
– sprawna umiejętność zarządzania czasem pracy

Oferujemy:
– podpisanie umowy z niemieckim pracodawcą bez pośredników
– możliwość podwyższenia kwalifikacji
– oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o zgłaszanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: rekrutacja@rzkancelaria.eu w tytule wpisując: LAS.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonow-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-lesnictwie-scinanie-drzewek-erfurt/

ID ogłoszenia: 829543ad8935a8ee

ilość wszystkich wyświetleń: 3885, dzisiaj: 2