€12,25-15,00 brutto/h

Sortowanie odzieży bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 3 lutego 2021 19:13
  • Wygasa: 63 dni, 15 godzin

Z darmowym zakwaterowaniem opcja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Essen dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 12,25 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej – rozdzielanie towaru ze względu na jakość.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • brak uzależnień;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy fizycznej;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • strój roboczy;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych i organizacyjnych;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fso/e/01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-essen-2021/

ID ogłoszenia: 562601ad05d131d1

Linki sponsorowane