€1200-1500

Venlo praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie przy pielęgnacji sadzonek z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 2.03.2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 31.10.2020
  • Opublikowany: 14 lutego 2020 19:54
  • Wygasa: 84 dni

Ze znajomością języka angielskiego propozycja sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie od zaraz przy pielęgnacji sadzonek na terenie Venlo. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Get Job Sp. z o.o. to licencjonowana oraz certyfikowana agencja pracy tymczasowej (KRAZ 18595) świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej.

Praca przy sadzonkach
•Praca przy sadzonkach kwiatów, warzyw i
owoców
• Rozdzielanie, okręcanie oraz sadzenie plant
• Praca na szklarni oraz na polu

• Motywacja do pracy
• Sumienność oraz zaangażowanie w
powierzone obowiązki
• Mile widziane doświadczenie na podobnym
stanowisku
• Znajomość języka obcego (angielski lub
holenderski) będzie dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność na dłuższy okres
• Osobiste konto bankowego

• Długoterminowe, stabilne zatrudnienie
• Opiekę POLSKIEGO REZYDENTA
• Zakwaterowanie • Polską umowę o pracę i benefity jej
przysługujące (wysokie zarobki netto, ciągłość
ubezpieczenia, dodatki i zasiłki)
• Bonusy dla pracowników

rekrutacja@getjob.com.pl

ID ogłoszenia: 3525e43c3c2f04ed

ilość wszystkich wyświetleń: 13, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane