NOKna akord

Wakacyjna praca Norwegia przy zbiorach owoców truskawk dla grup 2014 Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Szukamy pracowników przy zbiorach truskawek i malin. Fizyczna praca w Norwegii dla grup w okresie wakacyjnym od lipca do połowy sierpnia z bezpłatnym zakwaterowaniem na terenie gospodarstwa. Znajomość języka norweskiego nie jest konieczna natomiast podstawy języka angielskiego mile widziane.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców miękkich
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
– praca przy zbiorach owoców miękkich

Wymagania:
– praca bez względu na warunki pogodowe
– dobry stan zdrowia i kondycja
– dojazd na własną rękę
– podstawy języka angielskiego
– dyspozycyjność w okresie wakacyjnym
– doświadczenie przy zborach truskawek mile widziane

Oferujemy:
– zapewnione zakwaterowanie
– pracę od lipca do połowy sierpnia
– dobre wynagrodzenie w zależności od indywidualnego zbioru
– umowę o pracę
– możliwość pracy dla grup zorganizowanych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie w języku angielskim bądź norweskim na maila: marek.piasecki78@gmail.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 8453067a02c4150

8 komentarzy na “Wakacyjna praca Norwegia przy zbiorach owoców truskawk dla grup 2014 Drammen”

  1. wiktoriaaaaaa na @

    Witam! wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą, jesteśmy osobami zdrowymi, bez nałogów oraz z dobrą kondycją fizyczną . Nasz kontakt to : brlom@onet.pl

  2. Remigiusz24 na @

    Witam serdecznie!

    Jestem 20-sto letnim studentem, ktory szuka/potrzebuje pracy na wakacje 2014. Jestem mlodym, zdrowym, pracowitym i chetnym do pracy czlowiekiem. Jako ze od 8 lat gram w pilke reczna, jestem takze bardzo sprawny fizycznie i zadna praca fizyczna nie jest mi straszna. Dodatkowo od 4 lat mieszkam w Norwegii. Posiadam znajomosc jezyka norweskiego na poziomie dobrym/bardzo dobrym. Wiec nie bylo by problemu gdyby trzeba bylo by sie dogadac z osoba norweskiego pochodzenia. Posiadam takze prawo jazdy kategorii B.

    Serdecznie prosilbym o pozytywne rozpatrzenie mojego zapytania, poniewaz jestem osoba ruchliwa, nie potrafiaca siedziec w miejscu, dlatego bardzo chetnie poszedlbym do pracy. Tejze pracy tez potrzebuje.

    Kontakt:

    Telefon: +47 92 67 91 41 (norweski numer telefonu)

    oraz

    E-Mail: remigiusz.trawinski24@gmail.com

    Dziekuje i pozdrawiam.

    P.S. Bardzo przepraszam za brak polskich znakow, aczkolwiek przebywam teraz w Norwegii i nie mam dostepu do polskiej klawiatury.

  3. Puzon944 na @

    Witam, wraz z kolegami 2,4,5 jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Znajomość języka angielskiego w stoniu dobrym,podstawowym.

    Proszę o kontakt

    782-698-589

    papuszka04@o2.pl

    Michał

    Pozdrawiam

  4. Katarzyna na @

    Witam,
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy na okres wakacyjny (od lipca do września).
    Obie mamy doświadczenie w pracach polowych, ponieważ pracowałyśmy przy zbiorach owoców, warzyw i ich pielęgnacji na własnych plantacjach. Osobiście posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym a koleżanka zna podstawy. Obie posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy młode, energiczne i pełne motywacji do pracy.
    Będziemy wdzięczne za kontakt na maila kasia0334d@wp.pl
    Pozdrawiam
    Katarzyna

  5. nero152 na @

    Witam jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną państwa ofertą nasz znajomości języka w stopniu komunikatywnym mogę też zabrać ze sobą dwie kobiety ja i dziewczyna mamy po 22 lata nasz nr.tel.519178455 email dolores880@gmail.com

  6. typowyseba na @

    Witam

    Dwie osoby (mężczyźni) podejmą pracę przy zbiorach truskawek i malin w Norwegii w Drammen. Jesteśmy dyspozycyjni w miesiącach lipiec-sierpień. Posiadamy doświadczenie przy tego typu pracy. Dodatkowo mamy dobrą kondycję, jesteśmy bez nałogów i znamy język angielski na poziomie komunikatywnym.
    Prosimy o kontakt mail: dawlas@onet.pl lub tel. 727 925 026.

  7. emili95 na @

    Witam.
    Dwie osoby (para) w wieku 18 lat, jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Mamy dobrą wytrzymałość fizyczną i zdrowie, brak nałogów i chęć do pracy.
    Niestety nie posiadamy jeszcze doświadczenia w tej branży, znamy język angielski.
    Proszę o kontakt mail: kiara95eb@wp.pl

  8. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam