Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

11 komentarzy na “Wakacyjna praca w Szwecji przy zbiorze truskawek sezonowa Motala 2014”

 1. Marian na @

  Witam serdecznie,

  wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy przy zbiorach. Oboje jesteśmy sumiennymi, pracowitymi studentami bez jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych, ponadto posługujemy się językiem angielskim na dobrym poziomie, dodatkowo narzeczona zna dobrze język włoski. Proszę o kontakt na adres: marian0347@o2.pl

  Łączę wyrazy szacunku

 2. natalia na @

  Witam serdecznie!
  Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pańską ofertą pracy. Gotowi jesteśmy wyjechać na 2 miesiące. Pragnę zaznaczyć, że jesteśmy osobami pracowitymi i w pełni sprawnymi fizycznie. Spełniamy wszystkie wymogi, ponadto oboje znamy język angielski na dobrym poziomie. Będę wdzięczna za kontakt na maila:
  olamariola8@gmail.com

  Z góry dziękuję !

 3. halszka 1122 na @

  Szanowni Panstwo,

  w nawiazaniu do ogloszenia rekrutacyjnego zamieszczonego na Waszym portalu, chciałabym dołaczyć do pracowników na sezon 2014.Mam doswiaczenie w pracy na polu.

  Bardzo proszę blizsze inforamcje.

  Pozdrawiam,

 4. Andrzej.Lukaszewski94 na @

  Dzień dobry!
  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy, bardzo nam na takiej pracy zależy. Mam 20 lat, kolega ma 18, ciężka praca jest nam dobrze znana ponieważ od kilku lat w wakacje dorabiamy sobie praktycznie we wszystkich dziedzinach, zbiory owoców czy warzyw są nam dobrze znane co można to uznać za duży plus. Posługuje się j.angielskim w stopniu dobrym za to kolega w podobnym stopniu posługuje się j.niemieckim wiec się uzupełniamy. Chodzimy do Technikum Budowlanego osiągając bardzo dobre wyniki w nauce i praktyce(przyznane stypendium) co oznacza ze jesteśmy pracowici, punktualni,sumienni, zaangażowani w to co robimy i napawa nas zapal do pracy, jesteśmy w bardzo dobrej kondycji fizycznej i odporni na każde działanie warunków atmosferycznych, na nic nie chorujemy oraz nie mamy żadnych nałogów oraz oczywiste jest to że nie nigdy nie byliśmy karani. Wszystkie warunki spełniamy. Chcielibyśmy podjąć prace na okres jednego pełnego miesiąca w czasie trwania wakacji(28 czerwca – 31 sierpnia). W razie potrzeby oczywiście możemy zorganizować jeszcze 2 osoby o podobnych cechach,ambicji oraz zapału do pracy.Gwarantuje same korzyści w wyniku naszej współpracy, tak jak i pełne zadowolenie z Państwa jak i naszej strony. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby i o kontakt na e-mail: Andrzej.Lukaszewski94@wp.pl oraz na numer telefonu który podam pisząc do Państwa e-mail z CV.
  Pozdrawiam! i do zobaczenia:)

 5. patusiaqn123 na @

  Witam, mam na imię Patrycja mam 21 lat wraz z koleżanką Sylwia 19 lat jestesmy zainteresowane Pańskim ogłoszeniem.Jesteśmy pracowite pełne energii uczciwe oraz odpowiedzialne. Język angielski mamy opanowany w stopniu komunikatywnym, także z komunikacją nie byłoby problemu. Jestesmy do dyspozycji od czerwca do września. Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź. Mój e-mail: beata.stoklosa@o2.pl lub na 789271734 Z góry dziękuję.

 6. L.kulski na @

  Witamy!
  Grupa młodych i energicznych ludzi chętnie podejmie się pracy! Oferujemy:
  -Wyjazd od początku Lipca do początku Września z możliwością przedłużenia.
  -Grupę 4 osobową
  -Wiek 18,20,21,22 lat
  -3 letnie doświadczenie w zbieraniu owoców
  -Prawo jazdy kat.B
  -Angielski w stopniu komunikatywnym
  Proszę o odpowiedź na e-mail lukaszkulski18@gmail.com lub tel; 887073428

 7. EvCiA173 na @

  WITAM BARDZO SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

  MAM NA IMIĘ EWA, MAM 23 LATA. CHCIAŁABYM DOŁĄCZYĆ DO GRUPY PRACOWNIKÓW NA SEZON 2014 ! MAM DOŚWIADCZENIE W PRACY PRZY ZBIORACH, OD KILKU LAT PROWADZIMY Z RODZINĄ DZIAŁKĘ Z WARZYWAMI I OWOCAMI. JESTEM GOTOWA PRZYJECHAĆ NA CAŁY SEZON ! NIE POTRZEBUJĘ ZAKWATEROWANIA, PONIEWAŻ MOJA SIOSTRA MIESZKA W MIESCIE MOTALA:) KILKA RAZY W TYGODNIU BIEGAM, TAKŻE KONDYCJĘ MAM BARDZO DOBRĄ I JESTEM WYTRZYMAŁA. JĘZYK ANGIELSKI ZNAM W STOPNIU BARDZO DOBRYM:) JESTEM PUNKTUALNA I PRACOWITA, BARDZO TO CENIĘ. JESTEM ZUPEŁNIE ZDROWA, NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM. ZDAJĘ SOBIE SPRAWE, ŻE W PRACY PRZY ZBIORACH POGODA BĘDZIE RÓŻNA, LICZĘ SIĘ Z TYM 😉 JESTEM OSOBĄ DOKŁADNĄ I SKRUPULATNĄ! JESTEM PEWNA, ŻE BĘDĄ PAŃSTWO ZE MNIE ZADOWOLENI 🙂 BARDZO PROSZĘ O KONTAKT 🙂 POZDRAWIAM SERDECZNIE, EWA JASZCZAK evcia111@interia.eu

 8. jacek_poland na @

  Witam , jestem zainteresowany pracą .
  sprawny fizycznie, uprawiający sport nałogowo,
  Komunikatywny angielski,
  prawo jazdy kat B,
  doświadczenie w pracy na zbiorach
  e-mail : kertoss@o2.pl

 9. marzwer na @

  Witam,

  wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy w okresie sierpień -wrzesień. Jesteśmy studentkami w wieku 21 lat, jesteśmy energiczne i chętne do pracy. Dane kontaktowe : 601944809, marzena385@gmail.com

 10. mistrz100 na @

  Witam
  Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
  Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
  Tel. 889220729
  E-mail: daniels97@wp.pl
  Pozdrawiam

 11. MiloszW na @

  Witam , nazywam się Miłosz i wraz z dziewczyną chciałbym podjąć się ową pracą .Jesteśmy osobami energicznymi pracowitymi sumiennymi i dokładni w wykonywanej pracy, posiadamy prawo jazdy oraz książeczki sanepidowskie oraz doświadczenie w tego typu ofertach pracy .
  Proszę o odpowiedź :
  Tel:796543620
  E-mail : milosz.wajda@o2.pl

  Pozdrawiam serdecznie .

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.