€10,21

Zbieranie truskawek sezonowa praca w Holandii od zaraz z j. angielskim w Rijsbergen 2020

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rijsbergen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku

Ze znajomością języka angielskiego w Rijsbergen od zaraz oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach owoców truskawek na plantacji. Zakwaterowanie i ubezpieczenie będzie zapewnione.

Opis stanowiska:
– zbieranie truskawek
– praca na kolanach
– wymagane własne odpowiednie obuwie
– dodatkowe czynności: plewienie, przesadzanie

Oczekujemy:
– doświadczenie na zbiorach/szklarni
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• stabilną pracę na dłuższy czas i wypłaty tygodniowe
• pracę w wymiarze 38-45 godzin tygodniowo
• odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
• opiekę polskiego koordynatora

Praca z nami to:
– Legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz!
– Umowa podpisywana przed wyjazdem!
– Zorganizowany transport z Polski do Holandii, wraz z przyjęciem na – miejscu przez naszych opiekunów.
– Szybki start pracy z regularnymi wypłatami.
– Dużo godzin pracy!

CV wyślij na adres email: aleksandra.lorys@holandiajobs.pl.

Na wszelkie pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00.

ID ogłoszenia: 3835efeeb81e1038