€min. 9,82 na godzinę

Zbiór kwiatów (lilie, piwonie) – Holandia praca sezonowa w polu 2019 Groningen

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Groningen
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.05.2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: projekty od 4 do 10 tygodni
  • Opublikowany: 25 maja 2019 00:19
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

W rejonie Groningen od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Holandii przy zbiorach kwiatów (lilie, piwonie). Zatrudnienie 2019 w polu dla osób dyspozycyjnych na 4-10 tygodni.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik agrarny/fizyczny

Miejsce pracy: okolice Groningen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Czas trwania: projekty od 4 do 10tygodni z możliwością przedłużenia
Ilość godzin pracy: ok. 40-50 h/tydzień

Obowiązki:
Poszukujemy osób do prac w agroturystyce przy zbiorze kwiatów w polu (okazjonalnie może być hala przy sortowaniu). Po przepracowaniu projektu jest możliwość przedłużenia umowy i przejścia na inną pracę agrarną.
Jeśli pracownik jest elastyczny pod kątem zbiorów dowolnych kwiatów to pracodawca jest w stanie zapewnić nawet 50h pracy.

Wymagania:
Znajomość języka angielskiego- bardzo mile widziana
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
Prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:
Stawkę:
22+ lata – 9,82 euro brutto/h
21 lat – 8,84 euro brutto/h (koszty zakwaterowań zmniejszone o 10 euro co tydzień)
20 i mniej 7,86 euro brutto/h (koszty zakwaterowań zmniejszone o 20 euro co tydzień)
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
Samochód służbowy
Zapewniony transport do miejsca pracy
Opiekę koordynatora na miejscu
Dużą ilość godzin pracy

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać twoje dane osobowe:

Numer certyfikatu : 2476

ID ogłoszenia: 8085cdd60b90a318

ilość wszystkich wyświetleń: 244, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane