$0

Zbiór pieczarek – od zaraz sezonowa praca we Francji, Poilley

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Poilley
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 00000000
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 0000000

Aktualne ogłoszenie dam pracę we Francji przy zbiorze pieczarek w miejscowości Poilley. Zatrudnienie sezonowe z zapewnionym bezpłatnie zakwaterowaniem dla pracowników.

Euro-kontakt (nr lic. 12458) poszukuje dla naszego klienta na terenie Francji osób na stanowisko:

Zbiór pieczarek

Obowiązki:

– Zbiór pieczarek
– Sortowanie

Oczekiwania:

– Komunikatywna znajomość j. francuskiego lub angielskiego – mile widziana
– Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – mile widziane

Oferujemy:

– Zakwaterowanie
– Dobre zarobki
– Możliwość nadgodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 790 881 568.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 28357bec6e7cf21d

ilość wszystkich wyświetleń: 1354, dzisiaj: 1