Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£od 7.50 GBP/h dla os.powyżej 25 roku życia

Zbiór truskawek, Szkocja – praca w Wielkiej Brytanii na sezon 2017

  • Kraj: Szkocja
  • Region lub miasto: St Andrews
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec, lipiec 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 tygodni
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Zbiór truskawek, Szkocja – praca w Wielkiej Brytanii na sezon 2017
Caravans 1

Opis

Farma znajdująca się w Szkocji poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Wielkiej Brytanii przy zbiorze truskawek w nadchodzącym sezonie od czerwca-lipca 2017.

Witam serdecznie! Farma Allanhill, zajmująca się uprawą i dostarczaniem truskawek do największych supermarketów w całej Wielkiej Brytanii potrzebuje pracowników do zbioru truskawek na sezon 2017.

Praca, jaką oferujemy jest całkowicie legalna! Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zapisami, czy też możliwością podjęcia zatrudnienia. Jedyne koszty, jakie ponoszone są przez każdą osobę to dojazd na farmę, wyżywienie we własnym zakresie i opłaty związane z zakwaterowaniem.
Farma Allanhill znajduje się we wschodniej części Szkocji. Miejsce to położone jest zaledwie 1.5 km od historycznego, a zarazem słynącego z prestiżowego uniwersytetu miasteczka jakim jest St Andrews.

Nasza farma liczy ponad 50 hektarów truskawek, które są zbierane,
pakowane i sprzedawane dużym supermarketom w Wielkiej Brytanii. Na sezon będziemy potrzebowali około 500 pracowników, czas pracy który oferujemy jest to od 6 do 16 tygodni. Teraz rekrutujemy na sezon 2017!

Oferujemy różne rodzaje pracy związane z truskawkami, od sadzenia sadzonek, prac przygotowawczych do zbiorów owoców! Praca odbywa się w akordzie (z zapewnioną minimalną stawką na godzinę).

Zaletą akordu jest to, że im więcej zbierze się owoców, tym więcej się zarabia! Pamiętaj, także, że twoje minimum za przepracowaną godzinę jest również prawnie określone, zapewnione jest minimum płacy za każdą przepracowaną godzinę.

Wynagrodzenie za godzinę pracy wynosi minimum £7.50, za nadgodzinę £11.25 dla osób powyżej 25 roku życia (nadgodziny są płacone po przepracowaniu 48 godzin pracy w danym tygodniu).
Pracujemy co najmniej 6 dni w tygodniu. Dniem wolnym od pracy zazwyczaj jest sobota. Wiele zależy również od pogody.
Pieniądze wyplacane są pracownikom raz w tygodniu na indywidualne konta bankowe. Jeżeli nie dysponujesz jeszcze szkockim rachunkiem bankowym mozesz go zalożyć u nas (zakladamy konta w Onepay), lub założyć sobie konto na własną rękę, jeżeli nasze Ci nie odpowiada.

WYMOGI: osoby które są przyjmowane do pracy muszą być pełnoletnie (ukończone 18-cie lat), podróż i dojazd na farmę organizowany jest we własnym zakresie (ewentualnie ze wzgledu na nasze doswiadczenie możemy pomóc w dotaciu na miejsce). Angielski nie jest wymagany! Jeżeli jesteśzainteresowany/a naszą ofertą i masz jakiekolwiek pytania, proszę pisz lub dzwoń do nas a my postaramy Ci pomóc!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

Podstawowe informacje dla kandydatów: na http://www.allanhill.co.uk/

kontakt e- mail: irekbochniakallanhill@gmail.com lub jobs@allanhill.co.uk.

Serdecznie zapraszam!
Ireneusz Bochniak

ID ogłoszenia: 42858c7d12670138

ilość wszystkich wyświetleń: 1069, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez IreneuszBochniak

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IreneuszBochniak »