£8,50 netto/h

Zbiory czereśni bez znajomości języka sezonowa praca Anglia od lipca 2021 w Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Dla pracowników sezonowych możliwość podjęcia zatrudnienia w Salisbury bez języka. Aktualna od lipca 2021 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach czereśni. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od lipca 2021.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie czereśni w sadzie – praca odbywa się z wykorzystaniem chwytaków oraz drabin;
  • pracę wykonuje się niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego;
  • własna nieprzemakalna odzież i obuwie oraz pościel.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu – gotówką do ręki;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach letniskowych – łazienka oraz kuchnia dostępne są w osobnych budynkach.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku polskim należy wysyłać na adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-czeresni-2021-bez-jezyka-w-salisbury-uk/

ID ogłoszenia: 23760364e9e5b7ba