€9,35 brutto/h

Zbiory kapusty bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Propozycja podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w gospodarstwie rolnym z Dortmundu przy zbiorach kapusty z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym, gdzie zadaniem będzie zbieranie warzyw kapustnych.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy sezonowej;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz na stałe – obecnie na polu, a w sezonie jesienno-zimowy na hali lub na magazynie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • wsparcie koordynatora;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 150 € na mc od osoby;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane sezonową pracą w Niemczech proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 508 604 246.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-przy-zbiorze-kapusty-dortmund-2020/

ID ogłoszenia: 6365f3a8a5134aa1