€na akord

Zbiory malin, truskawek, porzeczek bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Erden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Dla Polaków do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek, malin, porzeczek. Zatrudnienie w Erden bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Erden.

Wynagrodzenie: na akord (w przeliczeniu od 7000 do 15000 PLN brutto).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem będzie zbieranie truskawek, a potem malin, porzeczek oraz borówki.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z gospodarzem;
  • zakwaterowanie w domach.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 513 768 908

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawki-maliny-porzeczki-erden-2021/

ID ogłoszenia: 22660df5d60afea4