€10,25 brutto/h

Zbiory papryki bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz Torgau 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Torgau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka w Torgau. Aktualna od zaraz praca w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem przy zbiorach papryki szklarniowej i innych warzyw.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Torgau.

Wynagrodzenie: 10,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa o charakterze fizycznym w szklarni;
  • zadaniem będzie zbieranie, pakowanie oraz pielęgnowanie papryki.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • brak uzależnień;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • na miejscu darmowe zakwaterowanie w domku jednorodzinnym;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych, kadrowych, administracyjnych i organizacyjnych.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: szklarnia 03/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorze-papryki-bez-znajomosci-jezyka-2021-torgau/

ID ogłoszenia: 996048d7237313d