€atrakcyjne

Zbiory papryki oferta sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz, Terneuzen

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Terneuzen, Steenbergen, Westland
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

M.in. na terenie Terneuzen dostępna od zaraz do podjęcia sezonowa praca w Holandii przy zbiorach warzyw – papryki w szklarni. Oferta bez znajomości języka obcego!

Szukasz pracy za granicą z dużą ilością godzin?

Pilnie poszukujemy pracowników na niżej opisane stanowisko.

Praca zaczyna się od 16-17 sierpnia

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:

PRACOWNIK szklarni BEZ KWARANTANNY!

Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen, Westland

Zakres obowiązków:
• ścinka papryki
• sortownia/pakownia papryki

Wymagania:
• zmotywowanie do pracy
• pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
• mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

Warunki:
• extra płatne nadgodziny/ bonusy
• dużo godzin pracy
• legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !

Co oferujemy:
• dłuższą współpracę
• zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
• opiekę polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń !
Dominika tel: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Izabela ☎ +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Kamila tel: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Martyna tel: ☎ +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com
lub wyślij sms z dopiskiem PAPRYKA- oddzwonię do Ciebie.
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 869611b8b7660e92

ilość wszystkich wyświetleń: 571, dzisiaj: 1