€8,25 netto/h

Zbiory szparagów bez języka Holandia praca sezonowa od marca 2021 Terheijden

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Terheijden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Na polu przy zbiorach szparagów potrzebne od marca 2021 osoby do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Terheijden bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Terheijden.

Wynagrodzenie: 8,25 € netto na godz.

Start: koniec lutego/początek marca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wykonywanie prac na polu, które będą związane z uprawą oraz zbieraniem szparagów, a także ich sortowaniem i przygotowywaniem do sprzedania.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na polu albo w ogrodnictwie;
  • zaangażowanie;
  • sumienność;
  • możliwość podjęcia pracy od lutego/marca na sezon 2021;
  • posiadanie własnego konta w banku;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę, która będzie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • ubezpieczenie i zakwaterowanie;
  • transport busem na miejsce;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pobieranie zaliczek raz w tygodniu w wysokości 100 €;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • system pracy 6 dni w tygodniu po 12 godzin albo 13 dni pracy i 1 dzień wolny (praca od godziny 07.00 albo zgodnie z ustaleniami grupy).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 723 979 917

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-szparagow-od-marca-2021-terheijden/

ID ogłoszenia: 78660101601ccafa