€9,50 brutto/h

Zbiory szparagów Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka od kwietnia 2021 w Hellwege

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hellwege
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do czerwca 2021

Bez znajomości języka poszukiwane od kwietnia 2021 osoby do sezonowej pracy w Niemczech 2021. Zatrudnienie w Hellwege przy zbiorach szparagów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hellwege.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto/h.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w małym gospodarstwie – maksymalnie 60 pracowników;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie oraz obróbka szparagów;
  • wycinanie szparagów – praca na akord;
  • wykonywanie innych zadań, takich jak: praca w chłodni, sortowanie, pakowanie – stawka godzinowa.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość skorzystania z kantyny;
  • pomoc lekarską;
  • możliwość skorzystania ze służbowego samochodu, aby dojechać na zakupy;
  • nie ma opłat za pośrednictwo;
  • możliwość wzięcia zaliczki dwa razy w tygodniu;
  • płatne zakwaterowanie i obiad w cenie 9,80 € na dzień (w ogrzewanych kontenerach mieszkalnych dwuosobowych);
  • dostęp do toalet i pryszniców.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 503 003 654 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 12.00 oraz 18.00 – 21.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-2021-hellwege/

ID ogłoszenia: 983602a9e4a5581d