PLN5000-6000 na mc

Zbiory truskawek bez znajomości języka sezonowa praca Niemcy czerwiec 2021 w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca sierpnia 2021

Od czerwca 2021 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Berlina bez języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 5000 – 6000 PLN na mc.

Start: od czerwca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem owoców miękkich – truskawek;
  • praca o charakterze fizycznym.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od czerwca do końca sierpnia 2021;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • legalną pracę sezonową;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: lopezik77@interia.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-czerwiec-2021-berlin/

ID ogłoszenia: 374608050f17737f