£6,50-9,47 GBP/h

Anglia praca w rolnictwie przy zbiorach bez znajomości języka Skelmersdale

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Skelmersdale
  • Zakwaterowanie: Brak

Dam fizyczną pracę w Anglii dla Polaków zamieszkujących w Skelmersdale bądź okolicach. Zatrudnienie odbywa się w rolnictwie bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik rolny
Lokalizacja: Anglia, Skelmersdale
Wynagrodzenie: 6,50-9,47 GBP/h

Zadania:
Zadania związane są z pracą na roli. Wykonuję się polecenia osoby przełożonej.

Wymagania:
– bez problemów ze zdrowiem
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– punktualność, niezawodność, zdyscyplinowanie
– zabranie ze sobą odpowiedniej odzieży przeciwdeszczowej (kalosze, płaszcz itp.)
– pracownik samodzielnie organizuje sobie przejazd do pracy jak i zamieszkanie
-zatrudniamy osoby przebywające w Anglii
– doświadczenie będzie atutem

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– stawka godzinowa £6.50
– nadgodziny są płatne w wysokości £9.47
– wdrożenie w system działania firmy
– zapewniamy przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie zgłoszenia na maila:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 72558e79bfcb83e

1 odpowiedź na “Anglia praca w rolnictwie przy zbiorach bez znajomości języka Skelmersdale”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam