€7,38 euro/h brutto

Belgia praca dla pracownika fizycznego przy kwiatach w szklarni 2014

  • Kraj: Belgia
  • Region lub miasto: Belgia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Producent kwiatów zatrudni pracowników fizycznych w szklarni. Ogłoszenie pracy w Belgii dla Polaków przy kwiatach- pielęgnacji i ścinaniu. Zatrudnienie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego bądź francuskiego.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach
Lokalizacja: Belgia
Wynagrodzenie: 7,38 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za pielęgnację kwiatów, sadzenie sadzonek, podlewanie, przesadzanie czy czyszczenie roślin. Prace odbywają się w różnych pomieszczeniach takich jak tunele czy szklarnie.

Wymagania:
– chęć do pracy
– doświadczenie w pracy z kwiatami
– wytrzymałość
– motywacja do pracy
– osoba bez nałogów
– zaangażowanie
– znajomość języka angielskiego bądź francuskiego
– aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– zakwaterowanie w cenie 120 euro za miesiąc
– wsparcie w pierwszych dniach
– ciekawe wynagrodzenie
– umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o poufności na adres: nabory3@epser.com

Źródło: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/sezonowa-praca-przy-kwiatach-w-belgii/

ID ogłoszenia: 4025347970b8f55a

4 komentarze na “Belgia praca dla pracownika fizycznego przy kwiatach w szklarni 2014”

  1. Davincii na @

    Witam,z kolegą byśmy byli bardzo mocno zainteresowani pracą przy kwiatach w szklarni nawet od zaraz,młodzi,silni,bez nałogów,prawo jazdy kat.B,dobra znajomość języka angielskiego.Prosze o kontakt: 723663972, dawid60@vp.pl

  2. dodo95ck@onet.pl na @

    Witam Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą , w załącznikach przesyłamy nasze CV. Co możemy powiedzieć o sobie ? na pewno to, że jesteśmy niezwykle pracowici, sumienni i uczciwi. Tworzymy bardzo zgrany duet i umiemy poradzić sobie w trudnych warunkach. Już nie jednokrotnie mięliśmy przyjemność pracy dorywczo. Jesteśmy energiczni, kontaktowi i pozytywnie nastawieni do życia. Oczywiście bez nałogów. Język angielski znany na co najmniej komunikacyjnym poziomie. Hubert lat 19, Ola lat 18. Proszę o kontakt na numer telefonu: 516 155 991 lub adres: dodo95ck@onet.pl. Pozdrawiamy serdecznie !

  3. Iryna22 na @

    Witam, jestesmy bardzo zainteresowani ofertą . Jesteśmy 3 studentkami w wieku 19/22 lata. Poslugujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.Nie boimy się pracy fizycznej. Również jesteśmy odpowiedzialni i sumienni. Bardzo proszę o kontakt mailowy hrynyk17@gmail.com

  4. tato na @

    Witam
    Jesteśmy małżeństwem z córką 19 lat i interesuje nas Państwa oferta wyjazdu do pracy za granicę. Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici i sumienni. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach (Francja, gospodarstwo rolne w Polsce), okres w który moglibyśmy wyjechać to lipiec-sierpień-wrzesień., gdyż córka jest studentką. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat. B i dysponujemy samochodem. Znajomość angielskiego córki biegła, moja i żony poziom początkujący. Bardzo zależy nam na pracy proszę o kontakt sztarszy@gmail.com
    Pozdrawiamy