€do uzgodnienia

Belgia praca przy zbiorach truskawek na sezon 2014 Bois de Lessines

  • Kraj: Belgia
  • Region lub miasto: Bois de Lessines
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Plantacja z Bois de Lessines od zaraz szuka pracowników przy zbiorach truskawek. Fizyczna praca w Belgii dla Polaków już od maja na 1,5 miesiąca. Pracodawca zapewnia miejsce noclegowe.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Belgia, Bois de Lessines
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał zbiór truskawek z plantacji. Zatrudniony będzie również pomagał przy wyrabianiu przetworów z zebranych owoców.

Wymagania:
– znajomość języka francuskiego konieczna
-doświadczenie na danym stanowisku obowiązkowe
– dobry stan zdrowia
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– osoba bez nałogów

Oferujemy:
– dobre zarobki
– miejsce zamieszkania w cenie 50 euro za miesiąc
– miłą atmosferę w miejscu pracy
– pomoc w razie pytań
– zatrudnienie na około 1,5 miesiąca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.praca4u.net/praca-sezonowa-przy-zbiorze-truskawek-id214441.html

ID ogłoszenia: 798535e9ad2c06a6