£400 na tydzień

Bez języka Anglia praca sezonowa 2023 przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn w Mereworth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Mereworth
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Aktualna od czerwca 2023 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek, malin i jeżyn. Zatrudnienie w Mereworth bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Mereworth.

Wynagrodzenie: 400 GBP na tydzień.

Start: od czerwca 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa o charakterze fizycznym;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek, malin oraz jeżyn.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie od czerwca do listopada 2023;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.hughlowefarms.com/apply

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-malin-jezyn-mereworth-2023/

ID ogłoszenia: 713642db9df4b387