€2760 brutto/mies.

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech sklep wykładanie towaru od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 56 dni, 5 godzin

Do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w sklepie z Hamburga bez znajomości języka przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2760 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • pomaganie przy przyjmowaniu dostaw;
  • sortowanie towarów;
  • dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie przy pracy w sklepie lub na magazynie;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • chęć pracy w dynamicznym środowisku sklepowym;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • stałą pracę;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wsparcie zgranego zespołu współpracowników;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com

z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Hamburg 04/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 222662624a7d5130