€180 za ha lasu

Bez języka dam pracę w Niemczech leśnictwo od zaraz odchwaszczanie młodników Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 4 miesiące
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy odchwaszczaniu młodników. Zatrudnienie sezonowe w leśnictwie bez języka. Oferta z Berlina z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 180 Eur za ha lasu.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie odchwaszczanie młodników oraz szkółek leśnych;
  • przeciętnie dziennie oczyszcza się od 0,5 do 1 ha lasu.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowane oraz sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie odpłatnie w cenie 10 Eur na dzień;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy w Niemczech przy odchwaszczaniu młodników i szkółek leśnych, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres: praca@pol-web.de

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/lesnictwo-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-odchwaszczeniu-mlodnikow-berlin/

ID ogłoszenia: 7315d011a5241ea6

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech leśnictwo od zaraz odchwaszczanie młodników Berlin”

  1. kubaGusdek na @

    Morzna numer tel: ?