€10,21 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii od zaraz zbiory pomidorów Meijel 2021

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Meijel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Szklarnia z Meijel szuka od zaraz Polaków do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach pomidorów z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Meijel.

Wynagrodzenie: 10,21 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w szklarni przy uprawie pomidorów;
  • pracownik będzie zajmował się zrywaniem pomidorów o odpowiedniej wadze oraz wielkości, a także obrywaniem liści, zakładaniem klipsów na pędy pomidora oraz okręcaniem i opuszczaniem plant.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania dodatków urlopowych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z/na terenie Holandii;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego Koordynatora Operacyjnego;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń, dzięki czemu będzie można otrzymać 500 PLN bonusu za polecenie znajomego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-na-szklarni-zbior-pomidorow/#aplikacja

ID ogłoszenia: 455ffc5b124040f