€8,50 euro brutto za godzinę

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach malin Oranienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Oranienburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 miesiąc

Gospodarstwo z Oranienburga przyjmie od zaraz Polaków do zbiorów malin. Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka oraz wymaganego doświadczenia przy owocach. Zapewniamy premię za dobrze wykonywane obowiązki.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Oranienburg.

Stawka godzinowa: 8,50 euro za godz.brutto plus premie za wydajność.

Zakres obowiązków:

  • zbiór malin w sposób delikatny, aby ich nie uszkodzić.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna;
  • delikatność i wyczucie;
  • predyspozycje do szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • pracę na miesiąc (sierpień – wrzesień);
  • miejsce zamieszkania w cenie 3 euro za dobę;
  • niemiecką umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość otrzymania premii za wydajną pracę;
  • dla osób chętnych istnieje możliwość wypracowania nadgodzin.

Aplikacje:
CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać pod adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com w podaniem w tytule dopisku „Sezonowa praca Niemcy przy zbiorze malin, Oranienburg”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oranienburg-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-malin-od-sierpnia-2016/

ID ogłoszenia: 50757936972f3005

6 komentarzy na “Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach malin Oranienburg”

  1. Gracjan0708 na @

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracom mam doswiatczenie pszy zbiorze owocow jestem pracowity zdrowy w 100%sprawny fizycznie i znam dobrze jezyk Angielski prosze kontakt 733289303 lub majewski636@gmail.com

  2. Madzik na @

    Jestem zainteresowana pracą, wysłałam swoje CV. Bardzo proszę o kontakt.
    788325165 lub 538114857. mail: przemofifi13@gmail.com

  3. sznapi na @

    witam jestem zainteresowany praca bardzo prosze o kontakt po nr o kazdej porze 533553472

  4. Aneta2106 na @

    Witam
    Jestem zainteresowana praca sezonowa. Mam doświadczenie w pracach sezonowych. Proszę o kontakt
    0032 465 979 972
    Pozdrawiam
    Aneta

  5. Aneta2106 na @

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowana praca sezonowa. Mam doświadczenie w pracach sezonowych. Proszę o kontakt
    Pozdrawiam
    Aneta

  6. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą lub sam
    Więcej o sobie przez kontakt telefoniczny