€9,50 na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Szwecji przy zbiorach dyni od zaraz Ystad 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Ystad
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec października/początek listopada 2020
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Zatrudnienie w Ystad bez znajomości języka dla pracowników rolnictwa. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy uprawie i zbiorach dyni. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ystad.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur na godz., a prowadzący 10,50 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie uprawianie i zbieranie dyni;
  • wykonywanie regularnych prac rolniczych.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego (u prowadzącego jest wymagana);
  • dobra kondycja fizyczna, a także posiadanie przygotowania do fizycznej pracy na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • strój roboczy, czyli kurtka, spodnie i buty;
  • możliwość wypożyczenia pościeli na farmie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w j. polskim oraz angielskim należy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-dyn-szwecja-ystad,oferta,7555597

ID ogłoszenia: 5675f0349cd607f1