DKK120 - 140 brutto/h

Bez języka Dania praca fizyczna przy sortowaniu paczek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych

Pracodawca z Kopenhagi poszukuje osób do fizycznej pracy w Danii przy sortowaniu przesyłek. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz bez języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 120 – 140 DKK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmociągu na magazynie firmy logistycznej;
  • rozładowywanie oraz sortowanie paczek kurierskich.

Wymagania:

  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • bez nałogów;
  • duża motywacja do pracy;
  • dokładne wypełnianie powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy nie tylko indywidualnie, ale również w zespole;
  • duże zaangażowanie;
  • solidność przy wykonywaniu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o prace;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca na zmiany;
  • dodatek do wynagrodzenia za pracowanie na zmianie nocnej + 25% do stawki podstawowej;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • możliwość kupienia tanich obiadów w stołówce pracowniczej;
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie na miejscu w wysokości 3500 DKK miesięcznie.

Aplikacja:

Aplikacje należy wysyłać na e-mail z aktualnym CV na adres: Sikker2019@execs.com

W tytule należy podać nr referencyjny wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.:skr/72/18

Sikker Rekruttering Agentur

Færøgade 8, 9000 Aalborg

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dania-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-paczek-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 4655c338abeb858e

ilość wszystkich wyświetleń: 2279, dzisiaj: 1