DKK85 brutto/h

Bez znajomości języka Dania praca ogrodnictwo od zaraz przy sadzonkach Nyborg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Nyborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kwiecień 2022

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Nyborg przy sadzonkach. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Nyborg.

Wynagrodzenie: 85 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie umieszczał sadzonki różnych roślin do małych doniczek na tackach do sprzedaży;
  • zadaniem będzie sadzenie wycinków małych roślin i umieszczenie roślin w robocie sortującym;
  • do obowiązków będzie należało pakowanie roślin oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy sadzonkach;
  • zaletą będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 DKK na tydzień;
  • legalne zatrudnienie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • pomoc oraz konsultacje przed wyjazdem, a także w czasie zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

mu@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48519670748

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-z-baltic-workforce-praca-w-szklarni-przy-sadzonkach/

ID ogłoszenia: 71161ae5f9646323