DKK100 brutto/h

Bez języka Dania praca od zaraz ogrodnictwo w szklarni przy ogórkach Hundslund

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hundslund
  • Przewidywany czas zatrudnienia: listopad 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Szklarnia z Hundslund potrzebuje od zaraz Polaków do pracy w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy ogórkach bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Hundslund.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań w szklarni przy ogórkach;
  • zadaniem będzie podlewanie, nawożenie, zbieranie oraz pakowanie ogórków;
  • wykonywanie innych prac szklarniowych;
  • wykonywanie zadań przeważnie od 07:00 rano przez siedem dni w tygodniu.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracach szklarniowych;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe w wysokości 100 DKK brutto na godzinę oraz 12,5% dodatku wakacyjnego;
  • zakwaterowanie w cenie 250 DKK na tydzień od osoby – blisko szklarni;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • legalną pracę;
  • pomoc oraz konsultacje przed i w trakcie wyjazdu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

pl@balticworkforce.com albo prosimy dzwonić pod numer telefonu:

+48512949528

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-szklarnia-ogorkow-dla-pary/

ID ogłoszenia: 695647645c2d2d19