€12,85 brutto/h

Bez języka dla par fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży używanej Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas określony z opcją przedłużenia

Do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par od zaraz w Dreźnie przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odzieży używanej oraz używanych akcesoriów, dodatków i małego AGD;
  • praca o charakterze monotonnym i powtarzalnym.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wyrobienia nadgodzin;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • rzetelność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • sprawność manualna;
  • dobre zdrowie;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach;
  • odzież służbową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zapoznaniu się z obowiązkami;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bezpieczne środowisko pracy.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/11/2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-sortowanie-odziezy-od-zaraz-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 8365fce5b91e3b80