€10,26 na godz.

Bez języka dla par Holandia praca w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Delfgauw

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Delfgauw
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Pracodawca z Delfgauw szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez języka dla par. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Delfgauw.

Wynagrodzenie: 10,26 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w szklarni przy ścinaniu róż;
  • zadaniem pracownika będzie również sortowanie kwiatów oraz wykonywanie innych prac pomocniczych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dostępność do pracy na długi okres czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • przyjazne warunki współpracy oraz solidnego i sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy w Holandii przy ścinaniu i sortowaniu róż, proszone są o wysłanie zgłoszeń na adres: r.jakubowski@beetsma.pl albo k.kwiecinska@beetsma.pl

Można również zadzwonić pod numer telefonu: 733-359-207 lub 508-569-193.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/paca-w-holandii-dla-par-w-ogrodnictwie-przy-rozach-kwiatach-od-zaraz-delfgauw/

ID ogłoszenia: 5785d877b2489866