€10,71 na godz.

Bez języka dla par oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach czereśni Noord Brabant

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Noord Brabant
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1,5 roku

Ogłoszenie aktualnej od zaraz oferty sezonowej pracy w Holandii dla par przy zbiorach czereśni. Zatrudnienie w Noord Brabant bez języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Noord Brabant.

Wynagrodzenie: 10,71 Eur na godz. + 8% dodatku wakacyjnego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sezonowa praca przy zbiorach czereśni.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie aktualne od zaraz na dłuższy okres czasu;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane sezonową pracą przy zbiorach czereśni proszone są o kontakt pod adresem e-mail:

maria@flex-employment.nl albo można się skontaktować pod numerem telefonu: +31 611845417.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/zbior-czeresni-dla-par-dam-sezonowa-prace-w-holandii-od-zaraz-2019-noord-brabant/

ID ogłoszenia: 9525d1222fa16cbb