€14 - 16 brutto/h

Bez języka fizyczna praca Niemcy od zaraz przy odśnieżaniu Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Garmisch - Partenkirchen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca marca 2019

Fizyczna praca w Niemczech w Garmisch-Partenkirchen przy odśnieżaniu. Oferta aktualna od zaraz do końca marca 2019. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Garmisch – Partenkirchen.

Wynagrodzenie: 14 Eur brutto na godz. dla osób bez znajomości języka, a 16 Eur brutto na godz. dla osób z językiem niemieckim.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca przeważnie dla mężczyzn przy odśnieżaniu podjazdów, ulic, parkingów i skwerów;
  • praca przy wykorzystaniu profesjonalnych oraz ręcznych urządzeń.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • bardzo dobra sprawność fizyczna;
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • brak przeciwwskazań do pracy na świeżym powietrzu;
  • dobre zdrowie;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • narzędzia do pracy i rękawice;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatne w bardzo dobrych warunkach (w 2-osobowych pokojach za 300 Euro miesięcznie od osoby);
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • praca w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas określony.

Aplikacja:

Aplikację należy wysłać (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze zdjęciem na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 01/19.

W zgłoszeniu trzeba zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Dringende Europa  – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-2019-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-garmisch-partenkirchen/

ID ogłoszenia: 5995c339dc10b516