€12,25 - 15,00 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech 2023 przy sortowaniu odzieży od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Do podjęcia fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie 2023 w Essen bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 12,25 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie i rozdzielanie odzieży używanej;
  • sprawdzanie i czyszczenie odzieży z plam oraz zabrudzeń;
  • mierzenie i metkowanie odzieży na podstawie określonych standardów;
  • pracownik będzie składał i pakował ubrania do odpowiednich kartonów.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • sumienność;
  • energiczność;
  • pracowitość;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • strój służbowy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com

z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fso/e/05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odziezy-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-essen-2023/

ID ogłoszenia: 882644bff21902e6