€12,50 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna dla par od zaraz w sklepie z Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Sklep z Kolonii szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie dla par bez języka przy wykładaniu towarów.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dbanie o powierzone alejki sklepowe (praca na kilku regałach);
  • pracownik będzie przeprowadzał kontrolę produktów, zdejmował uszkodzony albo przeterminowany towar, wykładał nowy asortyment, wycierał półki oraz aktualizował ceny itp.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • służbową odzież;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie robotniczym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-koln-2021/

ID ogłoszenia: 14160100a2b3e8f3