€na akord

Bez języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Pilnie poszukiwani pracownicy sezonowi bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta ze Stuttgartu od zaraz przy zbiorach winogron. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik ścina kiście winogron i delikatnie układa je w skrzynkach
– zadania wykonywane są ręcznie bez względu na panujące warunki pogodowe

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– zmotywowanie do wykonywania danej pracy
– konieczne jest wyrobienie norm dziennych
– zdolność podjęcia pracy sezonowej
– szybkość wykonywania zadań
– punktualność, pracowitość

Oferujemy:
– start już od zaraz
– na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie niemieckiej umowy na czas określony
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania aplikacji w formie CV (najchętniej po niemiecku) na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Zbiory winogron, okolice Stuttgartu.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/winobranie-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-zbiory-winogron-okolice-stuttgartu/

ID ogłoszenia: 853560d8b57d00bc

7 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron od zaraz Stuttgart”

  1. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Lukasz0402 na @

    Lukasz 24 lat jestem zainteresowany prosze o kontakt 739633160 pracowalem juz przy winogronie rowniez w niemczech email kapi02@onet.eu

  3. kajetan02 na @

    Witam razem z kolega jestesmy zainteresowani ta oferta mam na imie lukasz mam 24 lata i juz pracowalem przy zbiorze winogronu 533573375 prosze o kontakt kajetan02@interia.pl

  4. Katarzyna91 na @

    Witam,jestem zainteresowana tą oferta pracy wraz z koleżanką.Nie boimy się pracy fizycznej.Wyjeżdżałam m.in. na zbiory truskawek i borówki proszę o kontakt 730467562 lub e-mail:katarzynatyc@vp.pl

  5. Kowal21 na @

    Bartek mam 21 lat proszę o kontakt 504924860. Mój adres e-mail : messi12365@wp.pl + 2 kolegów by się pisało moich na wyjazd ! Prosimy o kontakt.

  6. lewy1997 na @

    Jestem zainteresowany Krystian 18lat. Proszę o kontakt e-mail: lewandowski130@gmail.com
    lub tel 792-817-076

  7. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam