NOK125 brutto/h

Bez języka Norwegia praca dla studentów na wakacje 2019 malowanie domków Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2019

Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii dla studentów na wakacje 2019 przy malowaniu domków. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjną stawką godzinową.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: minimum 125 NOK brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 + lista rezerwowa, jeżeli ktoś zrezygnuje.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem jest wykonywanie drobnych remontów domków letniskowych i wymaga dużej zwinności;
  • głównym obowiązkiem jest malowanie oraz zabezpieczanie drewnianych ścian zewnętrznych.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz i możliwość pracy do końca września 2019;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i nie jest wymagany język norweski;
  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • dużym atutem będzie aplikacja od grup z własnymi samochodami.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę sezonową na wakacje 2019;
  • umowę tymczasową na warunkach norweskich;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • ubezpieczenie w cenie 300 NOK, które jest odciągane z wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Malowanie domków 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-wakacje-malowanie-domkow-dla-studentow-2019-drammen/

ID ogłoszenia: 8155c925d6115d01

1 odpowiedź na “Bez języka Norwegia praca dla studentów na wakacje 2019 malowanie domków Drammen”

  1. kozacorpo na @

    Dzień dobry,

    Poproszę o kontakt drogą mejlową (kozacorpo@gmail.com), gdzie mogę wysłać wraz ze znajomą CV, jeśli jest wymagane lub kontakt telefoniczny pod numerem 575566627, najlepiej po godzinie 17:30.

    Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką odpowiedź,

    Tomasz.