PLN87,50 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Danii od zaraz produkcja rybna Hirtshals

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hirtshals
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 79 dni, 22 godzin

Zatrudnienie w Hirtshals dla pracowników bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Danii przy produkcji rybnej. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hirtshals.

Wynagrodzenie: 87,50 PLN brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zajmowanie się obróbką świeżej ryby – cięcie oraz skórowanie;
  • obsługiwanie wędzarni;
  • wykonywanie prac pomocniczych na produkcji.

Wymagania:

  • sumienne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu, aby móc dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • pracę na jednej zmianie przez 5-6 dni w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe +12% wynagrodzenia urlopowego, które będzie wypłacane po zakończeniu pracy, gdy nie zostanie wykorzystany urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 1160 PLN na mies.;
  • możliwość dojeżdżania do pracy – transport w cenie 200 – 300 PLN na mies.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Danii mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-przetworstwa-rybnego-dania-CID4-ID102d9R.html

ID ogłoszenia: 87066616c79b7cef