€16,50 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech żywa maskotka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 66 dni, 4 godzin

Na wakacje 2024 do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie jako żywa maskotka bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako żywa maskotka na różnych wydarzeniach i imprezach firmowych;
  • przyciąganie uwagi i podejmowanie interakcji z publicznością;
  • wykonywanie łatwych układów choreograficznych w kostiumie;
  • pozowanie do zdjęć jako maskotka;
  • współpracowanie z zespołem eventowym;
  • przestrzeganie wytycznych organizatorów;
  • dbanie o czystość kostiumu.

Wymagania:

  • energiczność i entuzjazm;
  • pozytywne nastawienie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz do końca września 2024;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • elastyczność;
  • minimum 170 cm, a maksymalnie – 205 cm.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i udział w ciekawych wydarzeniach;
  • pomoc doświadczonego zespołu.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka Berlin 06/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-wakacje-2024-berlin/

ID ogłoszenia: 474664efd8a79c5b