€12,85 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Cottbus
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie 2022 w Cottbus od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielna, manualna, ale powtarzalna praca;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży używanej;
  • ważne znaczenie ma odpowiednie tempo pracy;
  • zadania będą wykonywane w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • punktualność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • brak uzależnień;
  • brak alergii oraz astmy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy relokacji;
  • szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki i premie.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odziezy-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-w-cottbus/

ID ogłoszenia: 26062c6dea8a4975