DKK100 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Danii przy ogórkach ogrodnictwo od zaraz Beder

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Beder
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 1 listopada 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Danii przy ogórkach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Beder bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Beder.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz. oraz 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie;
  • wykonywanie zadań w szklarni przy ogórkach;
  • obowiązkiem pracownika będzie podlewanie, nawożenie oraz zbieranie i pakowanie ogórków;
  • wykonywanie innych prac szklarniowych.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracach szklarniowych;
  • mile widziana z znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 250 DKK na tydzień od osoby – niedaleko szklarni;
  • możliwa duża ilość godzin pracy;
  • wykonywanie zadań przez 7 dni w tygodniu – zazwyczaj od 7.00 rano;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc oraz konsultacje przed i w takcie wyjazdu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

tm@balticworkforce.com

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-szklarnia-ogorkow-dla-pary/

ID ogłoszenia: 91964fb80ce3753b