€do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Niemczech zbiory pietruszki i koperku od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Pracodawca z Dortmundu szuka chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorach pietruszki i koperku. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie koperku, pietruszki oraz szczypiorku;
  • wykonywanie zadań na hali przy sortowaniu, a także pakowaniu zbiorów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • punktualność i pracowitość;
  • dobre zdrowie;
  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-w-niemczech-dortmund-CID4-IDLimqO.html

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-pietruszki-koperku-dortmund/

ID ogłoszenia: 699615df1df9ff89