£od 9,50 brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Anglii zbiory warzyw od zaraz Cambridge UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Cambridge
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Przy zbiorach warzyw szklarniowych potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie w Cambridge bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cambridge.

Wynagrodzenie: od 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna;
  • zadania będą wykonywane w szklarni;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem oraz pielęgnowaniem pomidorów, papryki i ogórków;
  • pod koniec kontraktu pracownik będzie zajmował się porządkowaniem szklarni oraz sortowaniem warzyw.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • oferta skierowana jest dla osób, które już są w UK;
  • posiadanie negatywnego wyniku na Covid-19 albo zaświadczenie o szczepieniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość wzięcia zaliczki po odpisaniu umowy na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: adam.bednarczyk82@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-anglii-zbiory-warzyw-szklarniowych-cambridge/

ID ogłoszenia: 18161ae4fdf03aa2