€ 1800-2200 netto mc

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par przy zbiorach warzyw od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Ulm
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech dla par przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie bez znajomości języka w Ulm z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1800 – 2200 Eur netto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji przy zbieraniu warzyw – marchewki, sałaty i rzodkiewki;
  • zadania wykonywane są na polu.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej na polu;
  • dostępność na 3 miesiące.

Oferujemy:

  • pracę sezonową na 4 miesiące;
  • bardzo dobre warunki finansowe – 6,00 Eur netto na godz., co miesięcznie daje 1800 – 2200 Eur netto;
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +4915211877780.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorze-warzyw-bez-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 2125d6e9c00b40c0