€1500 - 2000 netto/mc

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory marchwi, sałaty, rzodkiewki Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 2 miesiące z opcją przedłużenia

Zatrudnienie w Ulm dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach marchwi, rzodkiewki i sałaty. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 1500 – 2000 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym;
  • prosta praca, gdzie zadaniem będzie zbieranie, pakowanie do skrzynek oraz pielenie marchwi, sałaty i rzodkiewki;
  • wykonywanie również zadań na hali przy pakowaniu oraz sortowaniu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wiek od 18 do 60 lat.

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin pracy;
  • każdego dnia od 10 godzin pracy;
  • pracę na 2 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia przez cały rok;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie w małym gospodarstwie rolnym;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 152 118 777 80

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorach-warzyw-marchwi-salaty-ulm-2021/

ID ogłoszenia: 636140a68e98d85