€8,80 euro brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory sałaty i kapusty Eberswalde

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Eberswalde
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni

Od zaraz zatrudnimy osoby do zbiorów sałaty i kapusty na gospodarstwie z Eberswalde. Sezonowa praca w Niemczech dla Polaków, zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Eberswalde, Niemcy.

Wynagrodzenie: 8,80 euro za godzinę brutto.

Początek: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • zbiory sałaty, kapusty oraz marchewki;
  • układanie warzyw w skrzynkach lub umieszczanie ich w workach.

Oczekiwania:

  • plusem będzie możliwość przyjazdu własnym samochodem;
  • sprawność fizyczna i duża wytrzymałość;
  • gotowość do pracy w każdych warunkach pogodowych;
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach;
  • sumienność;
  • punktualność;
  • umiejętność działania w zespole;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora w sprawach związanych z pracą;
  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie od zaraz na czas 6 tygodni;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane na gospodarstwie.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-warzyw-kapusty-i-salaty-eberswalde/

ID ogłoszenia: 89657b6177149e6a

4 komentarze na “Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory sałaty i kapusty Eberswalde”

  1. Heishiro Mitsurugi na @

    proszę o kontakt
    607 302 653
    damiansnk120@wp.pl

    Gotowy na wyjazd z dnia na dzień wraz z kolegą

  2. bobus15 na @

    Witam,
    jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem.
    Zostawiam numer telefonu, gdyby były jeszcze miejsca proszę o kontakt.
    721150351
    e-mail: bobus15@wp.pl

    Szukam miejsc dla dwóch osób, wyjazd 4 września.

  3. Grzegorz133 na @

    Jestem zainteresowany pracą mój tel. 539338245

  4. roman321 na @

    Witam. Jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszzeniem.
    Jest nas dwie osoby. Numer tel. 537846769
    e-mail. roman.morozyuk@gmail.com
    natayefymenko@gmail.com