€8 netto na godz.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory groszku od zaraz Lüneburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Luneburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2020

Możliwość podjęcia bez znajomości języka sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Lüneburgu przy zbiorach groszku. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lüneburg.

Wynagrodzenie: 8,00 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • zadaniem pracowników będzie zbieranie groszku.

Wymagania:

  • dwie z trzech kobiet muszą posiadać prawo jazdy;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz do końca września 2020 roku;
  • pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienie;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-groszku-bez-jezyka-od-zaraz-dla-kobiet-w-luneburg/

ID ogłoszenia: 8545f284e55155fd