€12,50 brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 5 tygodni

Dla Polaków aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Magdeburgu bez znajomości języka przy zbiorach śliwek. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magdeburg.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy ręcznym zbieraniu śliwek;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem drabiny i podestów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • brak nałogów;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • jeden ciepły posiłek w godzinach pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 – 5 tygodni;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Zbiory śliwek, Magdeburg 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorach-sliwek-2022-magdeburg/

ID ogłoszenia: 4646346be6867317